063-127-41-96
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

novosti f81 Дорогі мої дівчата недавно на одному з сайтів знайшла чоловічий погляд на всі наші старання. Чесно кажучи, я була трохи розгублена, від того, як чоловіки ставляться до того, що ми хочемо виглядати для них ж привабливими і милими. Ось витяг зі статті, яка відображуає чоловічій погляд на жіночу красу: «Дорогі дівчата і жінки, звертаюся до Вас від імені багатьох чоловіків. Ваше бажання виглядати, як зірка в небі, не завжди вітається. Ви хочете, що б на вас звернули увагу і Ви були помічені. Але ваш макіяж іноді не притягує, а відштовхує чоловіків. Часто я зустрічаю на вулиці молоду, симпатичну дівчину, але коли бачу макіяж на її обличчі - ставати не по собі. Шар тонального крему або пудри, намальовані губи для збільшення їх в 2 рази, або вищипані брови, а після олівцем намальовані - це просто жесть. Не зрозумійте мене не правильно. Я люблю дівчат, але не люблю те, що вони роблять із собою заради того, що б йти в ногу з модою.
 Я згадую час років так 10-15 тому, коли дівчина в 18-25 років користувалася тільки губнушкой і іноді тінями, і разом з цим виглядала чудово. А зараз дівчина проводить перед дзеркалом годину, а то й два, а ефект повністю протилежний. Навіщо ви псуєте себе, свою шкіру обличчя? Ваша шкіра не може перенести всього того, що ви на неї накладаєте. Так Ви піддаєте її неймовірним випробуванням і передчасного старіння. Не потрібно намагатися бути найкрасивішою на світі і намагатися за раз нанести на обличчя все, що тільки у вас є в косметичці. Іноді хочеться побачити обличчя дівчини без макіяжу, таке, яке воно є. Адже природність і безпосередність завжди підкорювала чоловіків.novosti f82
 Не знаю як інші чоловіки, особисто я не люблю, коли дівчина приходить додому після роботи або прогулянки і ходить в косметиці по дому і каже, що вона не хоче що б я її бачив не нафарбованої, так як вона страшна. Дорога, та я тебе бачив в різних ситуаціях, в різному вигляді, і навіть бачив, яка ти прокидаєшся вранці. Будинки ти повинна підтримувати сімейне вогнище, а не намагатися нанести бойову розмальовку, витрачаючи при цьому весь свій вільний час. Якщо чоловік з тобою, то ти вже сподобалася йому. Я не кажу, що б ви перестали користуватися косметикою, немає. Я хочу достукатися до вас, що б ви користувалися косметикою з розумом. Якщо Ви хочете завдяки косметиці стати зіркою, Ви повинні пам'ятати, зірки потрібні тільки на ніч ... .. » Ось так виглядає чоловічій погляд на жіночу красу.
 Прочитавши цю статтю, я в черговий раз переконалася в тому, що чоловік хоче побачити радом з собою симпатичну, доглянуту дівчину, але при цьому спостерігати за її щоденними процедурами по нанесенню макіяжу, йому зовсім не хочеться. Йому хочеться, що б на пропозицію «Пішли в кіно», дівчина витратила мінімум часу на збори, а то можна встигнути тільки на найпізніший сеанс. «Але що ж робити?» - Запитаєте Ви, якщо Вас природа не наділила виразними і яскравими рисами обличчя, якщо ви не можете вийти на вулицю, не нафарбувавши очі. У цьому питанні є кілька рекомендацій від наших професійних косметологів.
novosti f83 У першу чергу, Ваш макіяж повинен відповідати тій події, до якого Ви готуєтеся. При нанесенні макіяжу необхідно пам'ятати про те, що Вам більше підходить, враховуючи Ваші індивідуальні особливості. Тут найважливішим фактором є те, що все має бути в міру. Якщо Ви збираєтеся на роботу, в магазин чи просто прогулятися ввечері зі своїм молодим чоловіком, то дійсно, навіщо Вам витрачати неймовірну кількість часу на нанесення косметики. У даному випадку слід лише трохи підкреслити очі і губи.
 Ви звичайно знаєте, що сучасна індустрія косметології давно вже вирішила проблему довго ранкового або вечірнього макіяжу. Було придумано радикальне і універсальний засіб - перманентний макіяж. Завдяки нанесенню перманентного макіяжу, можна зробити яскравими брови, губи, очі. Ефект його буде тривати до трьох років. Це Вас позбавить від щоденного нанесення макіяжу. Своє звільнилося час Ви із задоволенням зможете приділити своєму коханому чоловікові. І це Вас в якійсь мірі позбавить від непотрібних сміття, з приводу довгих зборів. Хочуть чоловіки, що б Ви не витрачали час на нанесення макіяжу, а Ви без нього ніяк не можете, тоді Ваші мудрим рішенням буде нанести перманентний макіяж.
 Любі дівчата, жінки, незважаючи на те, якому виду макіяжу, ви віддасте перевагу, ми Вам бажаємо виглядати завжди природно і привабливо.

 

Контакти

Телефон:

063-127-41-96

E-mail

6mykrasa@gmail.com

Дніпро

Філії

Київ
Павлоград
Суми