063-127-41-96
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

салон 4Модні стрижки восени 2017

 Дівчата пліткують: «Якщо ти змогла змінити свій образ, ти зможеш змінити своє життя». І це правда, бо жінка, яка здатна змінюватися сама, здатна змінювати і світ навколо себе. І якщо ви в пошуку варіанту, який підійде саме вашому типу зовнішності, вибір правильний. Тут ми знайдемо відповіді на найпопулярніші жіночі питання:
● які укладання волосся будуть актуальні цієї осені;
● на які кольори краще звертати увагу під час фарбування волосся;
● модні стрижки осені 2017 і актуальні тенденції майбутнього.

Модні стрижки восени 2017 - тенденції, стилі, напрямки. Що кому йде?

 Модні стрижки осені 2017 - це, перш за все, вільний індивідуалізований стиль. А що особливо приємно, будуть однаково актуальні і короткі, і довгі локони. Єдине, все стрижки повинні бути максимально натуральними. Тобто вже не модно носити ідеально рівні лінії або геометрично-канітельние завитки. Що стосується коротких стрижок волосся, то тут в авангарді класичний або асиметричний боб, класичне каре або варіативна стрижка Пікс. Пікс - це поєднання короткого волосся на скронях і потилиці з довгими на маківці. Плюс - косий чубчик, яку практично не можна відокремити від волосся на голові ні по довжині, ні за структурою. Ступінь контрастності довжини на маківці і скронях визначається особистими побажаннями клієнта, різниця може варіюватися від 5 і 8 см, до 10 або 15 см. Така асиметрія добре освіжає і омолоджує образ, особливо якщо скомпонувати нову зачіску особливими видами фарбування, але про це трохи пізніше.
 Особливо провокаційним, але популярним варіантом вважається ірокез. Але сьогодні ірокези укладається не так, як це було популярно в вісімдесятих і на початку дев'яностих минулого століття. Сьогодні ірокез - це неординарна, але акуратна зачіска, часто укладена на бік. І причому ірокез - це не тільки варіант тінейджера, що бунтує проти суспільної моралі. Це ідеальний вибір неординарної особистості, яка вміє добиватися свого. До слова, віковий діапазон актуальності такої стрижки для волосся як ірокез істотно розширився.Салон 1
 Що стосується довгого волосся, то тут будуть доречно виглядати каскадні варіанти. Каскади прекрасні на волоссі середньої довжини і на довгих локонах. Одне з основних переваг каскадних варіантом тому, що надмірно важкі волосся вони роблять більш податливими, а тонкі при цьому набувають обсяг і шик.
 Краї в модних стрижках на довге волосся 2017 Філіро, це додає образу жіночності і полегшує домашню укладку. Дуже добре до довгого волосся підходять багатошарові пасма. Пасма, природно спадаючі на різних рівнях.
Види стрижки традиційно підбираються під форму обличчя. Дівчатам з круглим обличчям чудово підійдуть всі види Пікс, довговидий аристократкам добре підійде боб. Що стосується довгого волосся, то тут формула універсальна, і вибір скоріше залежить від індивідуальних переваг.

Салон3Модні тенденції в фарбуванні волосся восени 2017 року
 У питанні фарбування волосся, як і раніше авангардні позиції займають сомбра і омбре. Також не відстають від перших двох стилів фарбування волосся популярний Шатушь. У будь-якому випадку, який би варіант не був обраний, ви не нічого не знайдете з різких перепадів або неприродних відтінків волосся на поважаючих себе світових подіумах.
 Локони, навіть освітлені, виглядають так, немов вони вигоріли на літньому спекотному сонці. І це по-справжньому привабливо, тому що тенденція до природності - це завжди гімн красі і здоров'ю. А в 21 столітті стандарти перемістилися з нездорової худорлявості, небезпечного коричневого засмаги і стандартизованість на квітучі акценти молодості.
 Залишається популярним монохром. Єдиний виняток з природних відтінків - блондирование волосся з полуничним і блакитними нотками. Як вечірній захід.
 Також творці фешен-зачісок зачісок не гребують сніжно-білим відбілюванням, стиль Кхалісі з популярних "Ігор престолів" або Райлі Блю з "8 почуття". Перший варіант - для любительок довгого волосся, другий - для коротких. Один з плюсів в монохромному освітленні - можливість наносити тоніки для колорування волосся і мало не кожен день міняти свій образ.

Актуальні укладання волосся 2017
 Укладання волосся 2017 теж повинні бути максимально природними. Якщо під час процедури укладання волосся буде використаний лак, пінки або гелі, то вони не повинні обтяжувати волосся, і тим більше не повинні бути помітними. Волосся тепер виглядають так, немов дівчина щойно вийшла з освіжаючого душу, промокнула рушником волосся і залишила їх так висихати.
 Звичайно, прагнення до природності не повинно перетворюватися в розбещеність. Всякий хаос повинен бути структурований, і якщо створюється вільне укладання, то вона повинна бути максимально продумана і виконана, а кожна пасмо повинна лежати на своєму місці.
 З приводу святкових зачісок - квіти з волосся для прикраси волосся як би це дивно не звучало. Дуже актуальними восени 2017 будуть квіткові композиції, виконані з локонів.
 І якщо ви хочете більше дізнатися про нові тренди, про незвичайних стильових композиціях або просто приміряти на себе неординарний яскравий образ - ми готові допомогти.

 

Контакти

Телефон:

063-127-41-96

E-mail

6mykrasa@gmail.com

Дніпро

Філії

Київ
Павлоград
Суми