063-127-41-96
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 narashivanie-resnits-b51Милі пані, хотілося в цій статті хотілося б вам розповісти про різноманітні методи корекції брів, про деякі способи моделювання форми брів і розвіяти деякі міфи, пов'язані з корекцією брів.
 Хотілося б почати з помилок, які допускають відвідувачі салонів краси.

  • Перед нанесенням татуажу брів, брови не збриваються повністю, при необхідності їм віддається форма, а потім наноситися татуаж брів. Збривають повністю брови лише ті майстри, які не вміють робити чіткі межі брів, в таких випадках вони користуються спеціальним трафаретом.
  • Не можна вискубувати брови зверху і на переніссі, це теж є великою помилкою. Адже для того що б створити правильну форму брови, необхідно видалити всі зайві волоски, не залежно де вони ростуть (по внутрішньому краю брови, зверху брови), ЗАЙВІ волоски брови повинні бути видалені.narashivanie-resnits-b52
  • Зараз модні природні брови, краще їх взагалі не вискубувати. Це величезна помилка. Так, дійсно, зараз модно мати широкі і густі брови, АЛЕ вони, як банально б це не звучало, повинні бути доглянуті, а не нагадувати чагарник у дворі, і в цьому вам допоможе своєчасна корекція форми брів. І до того ж форма брів, незалежно від модних тенденцій повинна гармоніювати з формою вашого обличчя, типом шкіри і кольором волосся. Гармонія у всьому - ось запорука вдало підібраною форми брів.

narashivanie-resnits-b53 Корекція форми брів в залежності від типу брів може бути наступна:

  • Нанесення татуажу (повторне нанесення татуажу потрібно мінімум через три роки).
  • Традиційне вищипування пінцетом. Головне пам'ятати, що пінцет повинен бути гострий і вищипування проводитися проти росту волосся.
  • Подстрігаеніе брів (професіонали не дуже рекомендують користуватися таким методом корекції брів). Цей метод загрожує тим, що брови стануть дуже густі і волоски будуть не слухняні, стирчати в різні боки.
  • Вищипування за допомогою спеціальної нитки, це порівняно молодий метод корекції брів, в Україні він практично не використовується, так як не всі розуміють як використовувати нитку при корекції брів.

 Милі пані, якщо Вас зацікавила інформація про корекцію брів, ви можете звернутися до наших фахівців, і вони вам нададуть повну інформацію по всім методам корекції форми брів.

 

Контакти

Телефон:

063-127-41-96

E-mail

6mykrasa@gmail.com

Дніпро

Філії

Київ
Павлоград
Суми