063-127-41-96
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

narashivanie-resnits-b62Брови жінки становлять практично 40% виразу обличчя. У залежності від того наскільки вам підходить форма брів, може мінятися ваше вираз обличчя.
Моделювання форми брів має декілька дуже важливих правил:

  • надання форми бровам залежно від типу обличчя, форми лоба і контуру очей. Адже не кожній жінці можуть підійти тонкі брови, у деяких навпаки, будуть дуже гармонійно виглядати широкі брови, єдине правило тут вони повинні бути акуратні й доглянуті.
  • при корекції брів, важливо пам'ятати правило: початок брови знаходитися в місці, в якому з'єднується проведена пряма лінія, що проходить через внутрішній куточок ока, від крила до початку брови; центр брови - якщо лінію провести через середину ока; закінчення брови - з'єднання прямої, що проходить через зовнішній куточок ока, від крила носа до брови.
  • центр брови повинен бути вище всіх інших частин брови.
  • закінчення брови не повинно бути нижче початку брови, інакше це може додати вашому виразу обличчя сумний вигляд.

 Існує кілька видів моделювання форми брів:narashivanie-resnits-b61

  1. Корекція брів за допомогою пінцета, на цьому етапі бровам надається форма, важливо пам'ятати, що вискубувати волосся необхідно гострим пінцетом по росту волосся. Дану процедуру можна виконувати і самостійно вдома, тільки після того як майстер додасть вашим бровам правильну форму, а потім тільки підтримувати її.
  2. Фарбування брів відбувається кольором залежно від переваг клієнта і природного кольору брів. Наші фахівці при фарбуванні брів використовують фарбу, що складається з натуральних компонентів. При змішуванні декількох кольорів можливо підібрати унікальний колір, який буде дуже гармоніювати з вашим чином.
  3. Стрижка брів - необхідна клієнта в тому випадку, якщо у клієнта є стирчать в різні боки довгі волоски, або брови дуже густі. Запам'ятайте, якщо ви хоч раз підстригли брови, то таку процедуру необхідно періодично повторювати, так як волоски брів відростають і знову починають стирчати.
  4. Тріддінг - корекція брів за допомогою нитки, найпопулярніший метод в Індії. У нашій країні це порівняно молодий метод корекції форми брів і ще не набув популярності, до те му ж далеко не кожен майстер зможе їм опанувати, так як потрібен досвід у певній техніці.
  5. Татуаж брів - цей спосіб моделювання брів підходить тим клієнтам, які мають свої дуже рідкі й світлі брови. Перед татуажем брови забарвлюються у вибраний колір, а потім, наноситися татуаж. Переваги татуажу брів, полягає в тому, що залежно від типу шкіри і професіоналізму майстра корекцію можливо робити не раніше ніж через 5 років.

narashivanie-resnits-b64Моделювання форми брів, безумовно можна проводити і в домашніх умовах, але ми радимо Вам звернутися до фахівця, який порекомендує Вам який вид моделювання форми брів підійде саме для Вашої форми обличчя залежно від особливостей природної форми брів. Так само майстер допоможе створити ідеальну форму брів, яку необхідно буде тільки підтримувати в наслідку. Телефонуйте нашим фахівцям, і Ви будете приємно здивовані порівняно невисокими цінами та високій якості обслуговування. Так само ви можете написати нам своє питання на електронну адресу, вказану в розділі контакти, або залишити своє питання в коментарях, які находяться після статті. При необхідності наші фахівці можуть виїхати до Вас додому. Телефонуйте нам, і ми будемо раді допомогти Вам!
 Приємна атмосфера при обслуговуванні, індивідуальний підхід до кожного клієнта, ефективність проведених процедур, невисока вартість послуг професійних майстрів - ось ті критерії, завдяки яким наші відвідувачі стають нашими постійними клієнтами.

 

Контакти

Телефон:

063-127-41-96

E-mail

6mykrasa@gmail.com

Дніпро

Філії

Київ
Павлоград
Суми