063-127-41-96
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Oktjabr 1Фен-шуй прогноз на жовтень 2017

 Фен-шуй - це не тільки інструкція з розподілу кімнат в будинку. Майстер фен-шуй володіє знаннями, які допомагають розуміти тонку взаємозв'язок всього існуючого в світі, а прогнози фен-шуй - це опис самих сприятливих і несприятливих періодів життя і секторів простору з уточненням пріоритетів.
Важливо розуміти, прогнози фен-шуй - це не покрокова інструкція, яка неодмінно призведе до заповітної мети, прогнози фен-шуй - це набагато більш корисна річ. Якщо правильно прочитати набір метафор фен-шуй, то можна не тільки підвищити свій матеріальний рівень, а й знайти те, що Ви так давно шукали.

Як робляться прогнози фен-шуй?

 Схід вірить, що кожен з днів має свого Покровителя або Повелителя. Подібно дванадцяти Зодіаку, що опікуються щороку, існує дванадцять Володарів для кожного з днів. При цьому, кожен місячний (!) Місяць також має свого покровителя. А ще потрібно враховувати, що і кожна людина теж несе в собі певну енергію (Покровителя), модульований його часом і місцем народження (не плутати з Натальной картою), і теперішньої точкою перебування. І в залежності від того, які "відносини" вимальовуються у найвищий абсолют, для всього людства або конкретної людини складається опис можливих плюсів і мінусів.

Фен-шуй прогноз на жовтень 2017

 2017 рік - це рік палаючого (Вогненного) Півня. Дуже яскравий час. Жовтню 2017 або точніше місячному місяцю, який починається 7 жовтня і триває по 7 листопада, протегує Металева Собака. Енергія Ци (Кі) в цей період нерівномірна, з чергуються злетами і спадами.

Фен-шуй прогноз на жовтень 2017 - відношенняOktjabr 5

 Відносини з близькими в жовтні 2017 року можуть складатися складно, особливо це стосується старших родичів, начальства або тих людей, яких ви вважаєте авторитетними для себе. В основі можливих конфліктів будуть лежати відсутність розуміння і спотворення реальності "під себе". Що стосується любові, то конфлікти, швидше за все, будуть навколо двох пульсуючих точок зору партнерів, двох правд, яким дуже складно дійти до істини або хоча б до компромісу. Вирішення цих проблемних ситуацій криється в звичайних розмовах. Якщо ви будете намагатися розуміти своїх близьких, своїх співрозмовників і намагатися, хоча б намагатися думати як вони, то більшість конфліктів можна буде уникнути.
 З позитивних моментів, в жовтні 2017 року найлегше буде підключити до вирішення ваших питань досвід і ментальну пам'ять. Саме в цей період, якщо правильно сфокусуватися, можна виявити в собі ресурси вражаючої сили.

Oktjabr 3Фен-шуй прогноз на жовтень 2017 - гроші

 В жовтні 2017 року найскладніші моменти в фінансових розкладах будуть через домінуючих корисливих інтересів кожної зі сторін матеріального діалогу. Може доходити до судових конфліктів. Це також результат непорозуміння і неможливості почути точку зору когось ще, крім себе.
 З позитивних моментів: високі шанси знову отримати гроші, які ви коли-то віддали в позики. А ще жовтень 2017 року непоганим місяцем для тих, хто не так давно відчув на собі невдоволення фінансової карми. Всі стовбури цього періоду вказують на повернення до коріння, тобто у вас є шанс знову піднятися з колін. Але якщо ж ваше становище тільки-но почало зміцнюватися, намагайтеся тримати вухо гостро. Є шанс знову все втратити.

Фен-шуй прогноз на жовтень 2017 - кар'єраOktjabr 4

 Кар'єра в жовтні 2017 року - питання непросте. Непогані шанси для кар'єрного зростання в жовтні 2017 року у людей, рік народження яких закінчується на цифру 6, 2 або 7. Також виразні шанси для розвитку кар'єри мають люди з останньою цифрою року народження 8 або 0. А якщо ваша робота пов'язана з нерухомим майном або ви вирішили почати кожна нова справа і шукаєте для цього гроші, а рік вашого народження закінчується на цифру 9, - ловіть свій Зоряний шанс.

Фен-шуй прогноз на жовтень 2017 здоров'я

 З питань здоров'я в жовтні 2017 роки особливих проблем виникнути не повинно. Єдиний фактор ризику - це висока ймовірність настання депресії або депресивного стану. Пов'язано це з можливим відчуттям тотального самотності, часто помилкового. А, як відомо, багато хвороб починають нас підфарбовувати тільки тоді, коли наше психоемоційний стан порушується. Саме тому майстри фен-шуй радять в цей період уважно ставитися до водних потоків енергії Ци і просто любити свій будинок, свій світ і своє життя.
Хоча, такі поради актуальні не тільки для жовтня 2017 року.

 

Контакти

Телефон:

063-127-41-96

E-mail

6mykrasa@gmail.com

Дніпро

Філії

Київ
Павлоград
Суми