063-127-41-96
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 noyabr 2Прогноз на листопад 2017 року
Металева Свиня - покровитель акуратний і обережний. З плюсів - може допомогти з розумінням найглибших куточків свідомості або підказати вирішення проблеми, яке довго ховалося. Металева Свиня вимагає від нас чесності, перш за все - з собою, і неглупой прямолінійності з оточенням. Мінус Сталевий Свині - настирливий консерватизм. Так що листопад 2017 року доведеться прожити за правилами. Отже, фен-шуй прогноз на листопад 2017 року - плануємо щастя.
 Прогноз на початок листопада 2017 - час акуратності
 Початок листопада, до 6 числа включно, ще пройде під заступництвом Сталевий Собаки. Починаючи з 7 листопада, енергетика простору буде потихеньку змінюватися на нові пріоритети. Листопад вважається першим зимовим місяцем. Зима традиційно вважається порою року, яким опікується водна стихія. Вода і метал за традиційною інтерпретації енергії Фен-шуй не суперечать один одному, тому прихід нового сезону не повинен супроводжуватися екстремальними катаклізмами або кардинальними змінами. В цілому, листопад очікує бути досить гармонійним місяцем.
Порада: розумійте свої мотиви, робіть зупинки для самоаналізу. Не намагайтеся підкорити за один день весь світ. Не починайте ніякого будівництва або ремонту! Менше шуму, більше тиші!
 Найвдаліші дні: 8, 9, 10 листопада - дні сили. У ці дати енергетичні потоки врівноважуються, прив'язки слабшають, і ви отримуєте досить космічної енергії для реалізації нових життєвих формул.
 Прогноз на середину листопада 2017 - час працювати всмак
 Середина листопада 2017 обіцяє бути дуже вдалим і приємним часом. Сили Космосу будуть благотворно впливати і допомагати цілеспрямованим, працьовитим діловим людям. Зміцнюємо південний схід. Найкраще буде зміцнити цей сектор вашої квартири керамічними статуетками або декоративним камінням. Особливо, не варто починати перебудови або ремонт стін, які перебувають на південному сході. Та й взагалі, в цьому місяці починати ремонтні роботи, особливо зі знесенням стін на південному заході, південному сході і півдні, на заході і північному заході не варто. Блякла стабільність початок листопада закінчиться. Тепер настає час життєвих змін. Більш того, не потрібно боятися цих змін. Навіть якщо вам не загрожують ніякі зміни ззовні, міняйте свій будинок (НЕ БУДІВНИЦТВО!), Позбавляючись від старих непотрібних речей. Металева свиня допоможе примножити багатство тим, у кого вже є заощадження. Особливо буде добре складуться справи з інвестиціями у вигляді дорогоцінних металів, наприклад золота.
Порада: працювати і ще раз працювати. Втома від рутини в цей період повинна бути мінімальною.noyabr 1
Найвдаліші дні: 12, 13, 15, 16, 18, 19 листопада. Листопад 2017 року неймовірно багатий на сприятливі дні. Ловіть жар-птицю за хвіст, ловіть момент.
 noyabr 3Прогноз на кінець листопада 2017 - час старих друзів
Знак Металевого Кабана вважається покровителем обачності і обережності. Металевий кабан - це знак терпіння, яке з одного боку допомагає в роботі, але з іншого позбавляє авантюризм кисню. Що стосується роботи, кінець листопада 2017 року - ідеальний для інтелектуальних завдань. Особливо добре на собі відчуватимуть прихильність планет люди, що займаються юриспруденцією чи соціальними турботами. Відмінний час для соціальних ініціатив, організації зборів, конференцій, тощо. Якщо ви хочете, щоб ваше нарада пройшла максимально продуктивно і комфортно, вибирайте в офісі північні кімнати. Якщо ви бажаєте розворушити співробітників - західний напрямок. Аж до 28 листопада інтелектуали будуть відчувати себе на вершині Евересту. А в самому кінці листопада прийде час зробити паузу і перепочити. Тим більше, що здібності до концентрації і зосередженості в цей період можуть знизитися.
У самому кінці листопада 2017 року, місяця, яким опікується знак Металевого Кабана, можете трохи відпочити. Але, якщо ви зважитеся на відпочинок в іншій країні або місті, уникайте південного напрямку. Та й вдома в цьому секторі не варто проводити часу багато.
Порада: спілкуватися, дружити, взаємодіяти. Всі виникаючі проблеми в кінці листопада 2017 року найзручніше буде вирішувати спільно.
Найвдаліші дні: 21, 24, 25, 26, 28. Але якщо вдалі дні з 21 по 26 листопада включно найкраще буде зайнятися соціальними питаннями, то 28 число правильно буде присвятити себе, займаючись спокійним некропотлівим заняттям, в ідеалі - творчістю.
23 листопада - день природної гармонії. Якщо ви хочете побути з коханою людиною наодинці, кращого часу годі й шукати. Для побачення вибирайте кам'янистий берег у водойми.

 

Контакти

Телефон:

063-127-41-96

E-mail

6mykrasa@gmail.com

Дніпро

Філії

Київ
Павлоград
Суми