063-127-41-96
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Kvartira 2Фен-шуй квартири
Фен-шуй - це Знання, що дозволяє таким чином облаштувати квартиру або будинок, щоб запрограмувати себе на здоров'я, а своє життя - на успіх.
Здавалося б, дивно звучить твердження про те, що бронзова статуетка, розташована в якійсь конкретній точці вашого будинку, може зробити фінансову життя більш успішною або про те, що спалена ароматна паличка якимось чином може вплинути на особисті відносини. Але це тільки на перший погляд. Давайте розберемося, як працює фен-шуй квартири.
Як працює фен-шуй?
Східні традиції стверджують, що все навколо просякнуто енергією Ци або Кі. Ця енергія, будучи наповнювачем всього сущого, здатна підняти людину і подарувати йому Нескінченне здоров'я, Успіх і Славу, а її антипод, енергія руйнування, або просто брак енергії Ци здатні не тільки зруйнувати наше життя, але й підірвати здоров'я. З точки зору європейської логіки таке твердження звучить сумнівно. Але це так до тих пір, поки ми не згадаємо про доведений факт існування інформаційної оболонки Землі. З цього приводу навіть робилися досліди, а їх результати дивували не тільки обивателів, а й вчених.
Східні практики наполягають на тому, що якщо правильно облаштувати місце, де ми найчастіше перебуваємо і, головне, спимо, то порядок сам з собою заведеться і в нашому житті. Чому особлива увага приділяється фактом сну? Справа в тому, що саме в несвідомому стані людина найбільш вразливий і схильний до впливу як позитивних енергій, так і негативних. Але вистачить міркувати, давайте приступимо до опису ідеального будинку.
Секрети гармонії фен-шуй
Для того, щоб правильно розподілити простір власного житла на Сході використовують компас Лопань. Чимось він нагадує звичайний, точно також визначає чотири сторони світу, але з відмінністю: він має спеціальні позначеннями, що визначають формули гармонії фен-шуй, а стрілка або голка вказує не на Північний, а на Південний Полюс. Саме за допомогою такого компаса адепти і облаштовують житло. Але що ж робити, якщо у вас його немає?
Ви можете просто розподілити зони своєї квартири по восьмикутник Багуа. Восьмикутник Багуа - спеціальний багатокутник, який накладається на план приміщення. Це фігура розділена на 8 секторів, кожен сектор відповідає за гармонію особливого плану.
Як виглядає восьмикутник Багуа?
Восьмикутник є геометричну фігуру, чимось нагадує звичайні годинник. Верхній сектор або південь в цьому багатокутнику відповідає за отримання нових знань і досягнення успіху в соціумі. Південний захід, наступний сектор зліва направо, протегує любові, особистим відносинам і шлюбу.
Західний сектор, відповідний третьої години дня по циферблату, протегує потомству. Північно-західний сектор - помічникам, а північний - кар'єрі.
Далі, північно-східний сектор - це наш інтелект, наші знання. Східний сектор благословляє здоров'я, в тому числі репродуктивне здоров'я сім'ї. І останній, південний сектор, відповідний 11 години на циферблаті, протегує багатства, ресурсів, грошей.
Кожен із секторів, областей нашого життя, можна підсилити або скоригувати за допомогою тотема.
Гроші, сім'я, здоров'я - як за допомогою простих речей зробити життя кращим
Якщо ви хочете зміцнити сектор, що відповідає за кар'єрні досягнення, Ви можете розташувати в Південному секторі фонтан з постійно вируючої водою, а ще краще, якщо цей фонтан буде зроблений з металу.
Щоб зміцнити зону, яка відповідає за знання, досить поставити в кімнаті, що відповідає цьому сектору, хороший великий світильник.
Для поліпшення здоров'я, сімейного благополуччя, народження дітей можна в східному секторі повісити поличку з домашньої аптечкою.
А ось щоб зробити своє життя більш ситної, поліпшити добробут, в південно-східному секторі квартири дуже добре буде розмістити статуетку триногий жаби.
Щоб домогтися слави, в південному секторі квартири найкраще розмістити результати своїх досягнень. Нехай це будуть дипломи, грамоти або медалі.
Щоб налагодити стосунки в родині або нарешті зустріти свою другу половинку, можна в південно-західному секторі розмістити набір ароматичних паличок, що виділяють запахи апельсина, рожевого масла, амбри або розмарину.
Західний сектор, який відповідає за творчий потенціал і спадкоємців, добре зміцнюються за допомогою гранатового дерева або статуетки у вигляді журавля з плодами персикового дерева.
Північно-західний сектор активізується за допомогою портретів великих і успішних людей, фотографій ваших вірних друзів або ікон.
Увага, порада майстра!
Для того щоб правильно визначити зони в квартирі або на ділянці згідно восьмикутника Багуа, краще зверніться до майстра фен-шуй. Майстер крім поділу квартири по секторам, зможе провести консультацію з планування вашого простору, згідно давнього вчення фен-шуй.

 

Контакти

Телефон:

063-127-41-96

E-mail

6mykrasa@gmail.com

Дніпро

Філії

Київ
Павлоград
Суми