063-127-41-96
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 spalny 2Спальня по фен-шуй
 Хочете налагодити своє особисте життя? Або, може бути, бажаєте нарешті внести гармонію в справи сімейні? Потребуєте додаткової енергії, щоб завершити нарешті проект, але при цьому у вас немає часу для повноцінного відпочинку? Питання вирішуємо. Як? Дуже просто - облаштувати спальню по законах Фен-шуй.
 Спальня по Фен шуй - як це працює
 Вважається, що людина повинна отримувати не більше 20% негативних емоцій і 30% позитивних, залишок емоційного діапазону повинен бути нейтральним, прісним в хорошому сенсі. Добре, якщо це співвідношення буде постійним. Причому 20% негативу і 30% позитивних емоцій повинні бути максимально яскравими, а відпочинок (розслаблення) - максимально нейтральним. Якщо кордону змащуються, життя стає блідою і, врешті-решт, може загубитися інтерес до всього. Це психологічне пояснення феномена ефективності законів Фен-шуй. Тому, зумівши зробити свій день яскравим, в кінці нам обов'язково потрібно зупинитися, зануритися, якщо можна так сказати, в автономній нейтралітет затишного будинку і провести ніч в максимально комфортною спальні.
 Спальня - це та кімната, де відбувається розслаблення, де ми волею-неволею аналізуємо минулий день, часто намагаємося відшукати відповіді, засинаючи. Тобто після денних перепадів знову повертаємося до спокою і гармонії (а це необхідні нам 50%). Крім того, спальня - це місце єднання двох люблячих людей. Тому, якщо облаштувати спальню по фен-шуй, ви зможете швидше розслабитися і краще відпочити. Вам потрібно буде менше часу, щоб відновитися. Інтимні стосунки між подружжям стануть глибше, навколишнє гармонія проникне в нутро і подарує щастя.
 Розташування спальні - де ставити ліжко
 Якщо ви, звичайно, не маєте можливості побудувати власний будинок, де спальня буде перебувати чітко по лініях компаса Лопань, то залишається просто приділити особливу увагу розташуванню ліжка. Ліжко по Фен-шуй в спальні повинна бути біля глухої стіни. Сон і відпочинок - це розслаблення, всяке розслаблення повинно проходити під заступництвом жіночою енергією Інь. Ніяких вікон у головах, ніяких прохідних приміщень. З психологічної точки зору це також підтверджується.
 Далі, спальня повинна бути квадратної, прямокутне приміщення легко перебудовується в квадрат за допомогою великої шафи-купе, до речі, такий атрибут меблів допоможе позбавити ваше простір від захаращення.spalny 4
 Як облаштувати спальню по фен-шуй самотньої людини
 Якщо ви живете один і хочете нарешті знайти радість подружжя, завжди особливу увагу приділяйте чистоті й зручності вашому ліжку. Правильно встановлена ​​ліжко з затишній постіллю в ніжних тонах, зручним матрацом і абсолютно рівними стінами прискорить знайомство з вашою другою половинкою. Навіть якщо ви живете в будинку один, приділяйте увагу чистоті, забудьте про непотребі. Одяг завжди повинна бути складна і захована в шафу. Чому? Енергія Ци, єдина і абсолютна енергія життя, буде вільно циркулювати, насичуючи вас. Чим більше у вас енергії і сили, тим більше шансів знайти гармонію в особистому житті.
Тепер - місце для ліжка. Уникайте південного напрямку при установці ліжка. Узголів'я, спрямоване на південь, навряд чи додасть вам успіхів в особистому житті, так і в кар'єрі теж
spalny 3 Як облаштувати спальню по фен-шуй подружжю
 Подружжю середнього віку краще встановити ліжко з узголів'ям на північний захід, літній подружжю - на півночі. Таким чином ваше здоров'я стане більш стабільним, а молодість відносин збережеться надовго.
Тим людям, які тільки що знайшли сімейне щастя або планують зачаття, краще ліжко пересунути в східну зону, або хоча б повернути до Сходу узголів'я.
Єдина аксіома: ніколи не ставити ліжко узголів'ям на Південь та Південний Захід! Якщо спальня - це місце для двох, то матрац, на якому ви спите, має бути монолітним. Природно, два одинарних матраца і коштують дешевше, і чиститься легше, ніж один великий матрац. Тільки ось здоров'я і гармонії два одинарних матраца подружжю не додадуть. Ви єдині, значить єдиним повинно бути і спальне місце.
 Колірна гамма спальні по фен-шуй
 Найкращими кольорами для стін правильно облаштованій спальні по фен-шуй будуть в теплі золото-земельні відтінки. Чи не яскраві, але впевнені. Земля - ​​це завжди жіноче начало, вона тепла і народжує життя. Ваша спальня буде ідеальною, якщо стіни пофарбувати в світло-коричневий, світло-абрикосовий, бурштиновий або кремово-бежевий відтінок. Всі нюанси палітри землі будуть доречні.
 Спальня по фен шуй - ваш квиток у щастя.

 

Контакти

Телефон:

063-127-41-96

E-mail

6mykrasa@gmail.com

Дніпро

Філії

Київ
Павлоград
Суми